lt
ru
en


Oficialus atstovasUAB "RESOLTA"
Pramoninė siuvimo technika
Sukirpimo ir lyginimo įranga
Adatos siuvimo mašinoms
Atsarginės dalysGelvonų g. 2, Vilnius
Tel. +370 5 248 23 83
Faks. +370 5 248 25 83
El. paštas resolta57@gmail.com

El. paštas resolta@post.penki.lt

El. paštas resolta2@post.penki.lt

Apie mus Naujienos Katalogas Kontaktai
Apie mus

UAB "RESOLTA" įkurta 2006 metais ir specializuojasi lengvosios pramonės profesionalių įrengimų srityje: lyginimo, siuvimo, trikotažo, galanterijos, odos, avalynės ir t.t.

UAB "RESOLTA" yra oficialus siuvimo mašinų BROTHER,  atstovas Lietuvoje, kuri užima vieną iš pirmaujančių vietų Pasaulyje. BROTHER – tai gausus pasirinkimas patikimos kokybės siuvimo mašinų.Tai pat prekiaujame KANSAI SPECIAL, HOSEKI, MAIER siuvimo įrango.

UAB "RESOLTA" yra oficialus lyginimo įrangos WEISHI, LELIT, COMEL atstovas Baltijos šalyse. Klientai renkasi būtent šią produkciją, vertindami aukštą kokybę, šiuolaikinį dizainą, ergonomiškumą. Siūlomas mūsų asortimentas yra labai platus, čia reikalingiausia prekę suras tiek didelės įmonės gamintojas, tiek ir nedidelės siuvimo ateljė ar siuvyklos savininkes.

"RESOLTA" gali optimaliai paskaičiuoti reikalingų įmonei įrengimų, priklausomai nuo pagaminamų gaminių kiekio per dieną. Kvalifikuoti specialistai gali skirti svarbios konsultacijos lyginimo ir siuvimo klausimais.

Platus atsarginių detalių asortimentas leidžia mums atlikti įrengimų remontus (garantinis ir pogarantinis aptarnavimas).

Mūsų firmos tikslas - teikti ir aprūpinti klientus aukščiausios kokybės prekėmis mažiausiomis kainomis.

Mes džiaugiamės tarpusavio bendradarbiavimu su Jumis ir tikimės tolimesnės sėkmės ir pasisekimo versle.

Į viršų